Haber Detayı
27 Haziran 2021 - Pazar 08:16 Bu haber 936 kez okundu
 
AK PARTİ’DE CHP’DE MALTEPE’YE İLAÇ OLMADI
Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Terzi: “AK Parti ve CHP Belediyeciliği Maltepe’nin, hiçbir sorununa çözüm olmadı. İlçenin kentsel dönüşümden gençlere ve ulaşıma yönelik kronik sorunları her gün büyüyor. Sorunlarla birlikte belediyenin borcu da büyüyor ama çözüm üreten yok”
SİYASET Haberi
AK PARTİ’DE CHP’DE MALTEPE’YE İLAÇ OLMADI

Yeniden Refah Partisi Maltepe İlçe Başkanlığı tarafından esnafa yönelik bilgilendirme ve partiye üye kaydı etkinliği gerçekleştirildi. Maltepe İlçe Başkanı Küçükağa Hacıefendioğlu, yönetim kurulu üyeleri, gençlik kollarının katılımıyla Zümrütevler mahallesi Pazar bölgesinde gerçekleştirilen etkinliğe İl Başkanı Hüseyin Terzi’de katıldı. Terzi  burada yaptığı açıklamada; hedeflerinin partiye daha çok üye kazandırarak tek başına seçimlere girecek ve tek başına iktidar olacak yapıya kavuşmak olduğunu söyledi.

YOĞUN BİR GAYRETİMİZ VAR

Teşkilatlarıyla birlikte toplumu  Yeniden Refah Partisi üyesi, seçmeni olarak hazır hale getirmek için yoğun bir gayretleri olduklarını kaydeden Terzi şöyle konuştu: “Türkiye’de seçimlerin erken olacak, zamanında olacak konusu çok konuşuluyor. Erken de olsa zamanında da olsa hazır olmaya çalışıyoruz. İstanbul bu noktada çok önemli teşkilatlarımız bunun bilincindeler.  Sadece İstanbul’da 50 bin üyemiz var. Bu dönem içerisinde yüz bine ulaşmak için çalışma seferberliği başlattık. Sadece üye sayısı bile yeniden Refah Partisi’nin teşkilat gücünün ve toplumdaki karşılığını gösteren bir durum.

BÜTÇESİKADAR BORCU OLAN BELEDİYE

Maltepe uzun yıllardan beri belediyecilik hizmetini en az alan ilçelerimizden biri. Kronik sorunları devam ediyor ,kentsel dönüşümde elle tutulur hiç bir projesi yok. Maltepe Belediyesi hem iktidar hem de muhalefetin elinde bulundu. Baktığımızda birbirlerinden farkı olmadığını söyleyebiliriz. Belediyeler hala borçlanmaya devam ediyor. Maltepe bu manada rekor kırıyor. 450-500 milyon lira borcu var, bütçesi kadar borcu olan bir belediyeden bahsediyoruz. Maltepe’nin bugün nesi var? Gençlerin spor yapacağı imkanlar çok kısıtlı, Maltepe’de önemli ölçüde orman var bunları vatandaşın lehine dönüştürecek projesi yok. Maltepe deprem riski yüksek bir ilçe ama kentsel dönüşümle ilgili problemler çözülmedi. Bütün bunları alt alta koyduğunuzda çok fazla problemi var.  Bunlara AK Parti belediyeciliğinde de CHP yöneticiliğinde de çare bulunamadı.

MALTEPE’DE İKTİDARA TALİBİZ

İlçe Başkanımız Küçükağa Hacıefendioğlu ve görev alan her bir arkadaşımız burada yoğun bir şekilde çalışıyor. Ev ev. Sokak sokak geziyorlar, esnafımıza yönelik sürekli bilgilendirme etkinlikleri düzenliyorlar. Onların bu çabasını ve olumlu dönüşleri görüyoruz. Maltepe’de hem genel seçimlerde hem yerel seçimlerde iktidara talibiz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ’DE, CHP’DE, MALTEPE’YE, İLAÇ, OLMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı