Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 18:07 Bu haber 2002 kez okundu
 
Erikci’den Belediye Başkanına: Sen önce işini yap
AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci düzenlediği basın toplantısında, Ali Kılıç’ın Maltepe’ye hiçbir şey kazandırmadığını söyledi ve Expo fuarının nerede olduğunu sordu
SİYASET Haberi
Erikci’den Belediye Başkanına: Sen önce işini yap

Ak Parti Maltepe İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıda İlçe Başkanı Mehmet Erikci, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Erikci şunları söyledi: Maltepe’de CHP ne yaptı, geçen gün toplantısı yapılan kültür merkezi AK Parti döneminde yapıldı. Şu anki nikah salonları AK Parti döneminde yapıldı. Yönetemeyip batırdığı bahadır Erdoğdu AK Parti döneminde yapılmış. Maltepe’nin sokakları yandaş park şirketine teslim edilmiş, aile sigortası adı altında ben sosyal yardım yapacağım dediği  yardımın 600 değil 50 kişi olduğu ortaya çıkmış. Sen önce iş yap. Hani STK’lar için yapılacak bina, basın mensuplarının da orada yeri olacaktı. Nerede bu bina?

Beş yıldır Expo Fuarını konuşuyoruz nerede bu fuar. Üreten Engelliler Merkezi vardı yapılacak nerede bu? Fikret Otyam Sanat Evi vardı hiç biriniz gittiniz mi ne yapıyor burası, hangi öğrencilere ders veriyor hangi sanatçıları yetiştirdi. Kadın Girişimcilik Mutfağı şu anda ne iş yapıyor bilen var mı? Başıbüyük’te kreş açtılar, Fikri köse zamanında İSMEK olan yeri Mustafa Zengin Eğitim Merkezi yaptı.  İlgili kişi geldi kreş yaptı üç yıl geçti kadın yaşam merkezi yaptı. Üçüncü defa tabela taktılar. Yeni bir eser yapın tabelayı oraya takın.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erikci’den, Belediye, Başkanına:, Sen, önce, işini, yap,
Yorumlar
Haber Yazılımı