Haber Detayı
25 Aralık 2022 - Pazar 16:10
 
GEÇMİŞ OLSUN CESUR HOCAM
Cesur Spor Kulübü kurucusu ve TOGEL Başkanı Cesur Kılıç, Tuzla Devlet Hastanesinde ayağından ameliyat oldu. Zorlu geçen ameliyat sonrası yoğun bakımdan çıkan Kılıç’ın hastanesine devam ediliyor
SAĞLIK Haberi
GEÇMİŞ OLSUN CESUR HOCAM

Maltepe’ye yarım asır önce kurduğu Cesur Spor Kulübü ile hizmet etmeye başlayan ve İl Genel Meclisi Üyeliği dahil olmak üzere su süreçte Maltepe’ye kazandırılan her eserde imzası olan Cesur Kılıç, Tuzla Devlet Hastanesinde ameliyat oldu. Yıllar önce geçirdiği bir kaza sonrası ayağına platin takılan ancak zaman içerisinde kaynadığı için ağrıları artan Kılıç, Tuzla Devlet Hastanesi ortopedi servisinde operasyon geçirdi. Platin kaynadığı için oldukça zor geçen ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Kılıç, daha sonra normal servise alındı. Ameliyatı başarılı geçen Kılıç’ın bir süre daha tedavisinde hastanede devam edileceği öğrenildi.

MALTEPE’DEN ZİYARETÇİ AKINI

Cesur Kılıç’ın ameliyat olduğunu öğrenen dostları ve Maltepe’nin önde gelen çok sayıda ismi hastaneye giderek kendisine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.  Cesur Kılıç için, “Maltepe’nin  hafızasıdır, vicdanıdır, markalı tavrıdır, insana, yoksula, hastaya, spora, sporcuya, çocuklara, gençlere, yaşlıya, biçareye uzanan eldir içten ve gösterişsiz, görendir, duyandır ve sessizce  her yerde, her alanda akılla ören bir dengedir. Her yanı ile sağlığına kavuşmuş bir Cesur Hoca, hepimize dost bir yürektir, irtibat ve muhabbet köprüsüdür, motivasyon kaynağıdır, güven kapısıdır” diyen dostları kendisinin bir an önce sağlığına kavuşması temennisinde bulundu.

Maltepe Ekspres Gazetesi İmtiyaz sahibi Cengiz Doğan’da Cesur Kılıç’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Doğan, platinleri değişen zorlu bir ameliyat sonrası bir süre dinlenecek olan Cesur Kılıç’ın bir an önce yine Maltepe için çalışırken görmek istediklerini ifade etti.

CENK KILIÇ’TAN TEŞEKKÜR

Hastane sürecinde kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan Maltepelilere teşekkür eden Cesur Kılıç’ın oğlu Cenk Kılıç ise babasının herkese selam söylediğini belirtti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEÇMİŞ, OLSUN, CESUR, HOCAM,
Yorumlar
Haber Yazılımı