İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Blianço ağırlaşıyor
Blianço ağırlaşıyor
Haber Detayı
20 Ocak 2021 - Çarşamba 14:02 Bu haber 1104 kez okundu
 
Günde 17 bin ekmek ücretsiz olacak
Maltepe Belediyesi Halk Ekmek ile imzaladığı protokol çerçevesinde ilçe genelinde günde 17 bin ekmeği ihtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtacak
EKONOMİ Haberi
Günde 17 bin ekmek ücretsiz olacak

Cevizli’deki Halk Ekmek Fabrikasını Yönetim Kurulu Başkanvekili Özgen Nama ile birlikte gezen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, sonrasında ise iki kurum arasında protokol imzaladı. Maltepe’de günde 17 bin haftada 84 bin ekmeğin ihtiyaç sahiplerine ücretsiz ulaştırılmasını içeren protokolle ilgili açıklama yapan Başkan Kılıç, “Halk Ekmek ile yaptığımız protokol ile Maltepe’de; Beyaz koyu onay işareti Günde 17 bin, haftada 85 bin ücretsiz ekmek dağıtımı yapacağız. Beyaz koyu onay işareti 18 mahalle muhtarlığımızın önünde dağıtacağız” dedi.

EK PROTOKOL İMZALANDI

Maltepe Belediyesi imzalanan ek protokolle Maltepe’nin yanı sıra Sancaktepe’d7e de 4 mahalledeki ihtiyaç sahiplerine ekmek dağıtacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Halk Ekmek Yönetim Kurulu Başkanvekili Özgen Nama, “Maltepe Belediye Başkanımız Ali Kılıç ile yaptığımız protokol kapsamında, kent yoksullarına yönelik ücretsiz ekmek dağıtım hizmetine Sancaktepe’nin Osmangazi, Hilal, Emek ve Akpınar Mahallelerini ekledik” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Günde, 17, bin, ekmek, ücretsiz, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı