Haber Detayı
07 Haziran 2021 - Pazartesi 14:50 Bu haber 232 kez okundu
 
Haydi Maltepe spora
Maltepe Belediyesi ‘Güne Sporla Başla’ sloanı ile haftanın farklı günlerinde uzman antrenörler eşliğinde spor eğitimi veriyor
SPOR Haberi
Haydi Maltepe spora

Pandemi döneminde uzunsüre evde kalınması hareketsizl laşamın sağlık üzerindeki olumsuz etkilerinin ortadan kaldırılması amacıyla Maltepe Belediyesi tarafından spor etkinliği düzenleniyor. ‘Güne Sporla Başla’ adlı etkinlik çerçevesinde pazartesi günleri  Gülensu Futbol sahasında  ve Esenkent Atlas Parkında, Salı günleri Cevizli Cumhuriyet Parkı, Girne Muhtarlık Parkı, Çarşamba günü Gülensu Futbol sahası, İdealtepe 50. Yıl Parkı, Perşembe günleri   Cevizli Cumhuriyet Parkı, Feyzullah Barış Manço Parkı, Cuma günleri ise Atlas Parkı ve Girne Muhtarlık parkında spor eğitimi verilecek. Uzman antrenörler tarafından verilecek eğitimler saat 08.00’de başlayacak ve tüm Maltepeliler ücretsiz olarak katılım sağlayabilecek.

7-12 YAŞ7A AYRI SPOR EĞİTİMİ

Öte yandan yetişkinler için düzenlenen spor eğitimi 7-12 yaş çocuklar için de ayrı olarak verilecek. Çocuklar için Hareket Eğitimi adı altında gerçekleştirilecek eğitimler Pazartesi Esenkent futbol sahası, Salı Girne Spor tesisleri, Çarşamba Esenkent Futbol sahası,  Perşembe Girne Spor Tesisleri, Cuma Zümrütevler Futbol sahasında saat 09.00’da başlayacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haydi, Maltepe, spora,
Yorumlar
Haber Yazılımı