Haber Detayı
29 Aralık 2020 - Salı 15:01 Bu haber 994 kez okundu
 
İki ay önce taşınmıştı
Eski erkek arkadaşı tarafından önce rehin alınan ardından öldürülerek evi ateşe verilen öğretim görevlisi Aylin Sözer’in Maltepe’ye iki ay önce taşındığı ortaya çıktı
ASAYİŞ Haberi
İki ay önce taşınmıştı

Bağlarbaşı Mahallesinde yaşanan vahşetin ayrıntıları ortaya çıktı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışan Aylin Sözer’in 30 Ekim’de Maltepe’ye taşındığı öğrenildi. Apartman kamera kayıtlarından dün gece eve bir erkeğin girdiği tespit edilirken, öğretim görevlisinin komşuları da gece kavga sesleri duyduklarını polisi aramayı düşünürken seslerin birden kesildiğini söyledi. Bunun üzerine polisi aramaktan vazgeçtiklerini belirten komşuları yaşanan vahşete inanamadı.

Öte yandan, öğretim görevlisi Aylin Sözer’in, erkek arkadaşı Kemal D.’den ayrıldıktan sonra Maltepe’ye taşınmış olabileceği belirtildi. Apartman sakinleri tarafından daha önce eve bir başkasının geldiğine dair bir bilgi edinilemezken, Kemal D.’nin dün gece tartışma sonrası Aylin Sözer’i öldürmüş olabileceği ve sabahta evi ateşe verdiği iddia edildi.  Gözaltına alınan zanlının emniyetteki sorgusu sürüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İki, ay, önce, taşınmıştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı