Haber Detayı
24 Mayıs 2019 - Cuma 17:18 Bu haber 888 kez okundu
 
İmamoğlu’ndan rest: İstediği zaman istediği yerde...
CHP’nin İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, AK Parti adayı Binali Yıldırım’a TV’de birlikte programa çıkma teklifini yeniledi
SİYASET Haberi
İmamoğlu’ndan rest: İstediği zaman istediği yerde...

Seçim çalışmaları çerçevesinde Pendik’te halk pazarında esnaf ve vatandaşla bir araya gelen CHP’nin İBB Başkan adayı Ekrem İmamoğlu sıcak karşılamadan memnun kaldı. Ekonomik sıkıntıların üst seviyede olduğunu ifade eden İmamoğlu yaptığı açıklamada, “Biz de ekonomi öncelikli politikalarımızı anlatıyoruz. Toplumun bu sıkıntılı günlerini paylaşmamız gerekiyor. Onu  öncelediğimizi herkes biliyor. Keşke şu günler bu politikaların uygulandığı günler olsaydı. Ama ne yazık ki ülke, bir adaletsizliği, hukuksuzluğu konuşuyor. Keşke bu ifade ettiğimiz açlık sınırı altındaki ailelere sunacağımız ekonomik imkanlar, ayni imkanlar, etinden sütüne… Bunları dinleseydi insanlar. Şu günler paylaşarak, uzlaşarak, ekonomiyi canlandırma yönünde adımlar atabilseydik. Ama ne yazık ki bir avuç insanın demokrasiye uğrattığı o kötü günleri konuşuyoruz, atlatacağız" dedi.

İmamoğlu, seçim sürecinde AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile bir televizyon programına katılıp katılmayacağına ilişkin soruya; "Defalarca söyledim, zevkle. İstediği yerde, istediği ekranda, istediği kişiyle, benden nasıl bir cevap bekliyorlar, bilmiyorum. Daha ne olsun. Bu nedir? Sohbet etmektir, konuşmaktır, konuşabilmektir, insanlara cesaret verebilmektir. Bundan daha güzel ne olabilir?" cevabını verdi. 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İmamoğlu’ndan, rest:, İstediği, zaman, istediği, yerde...,
Yorumlar
Haber Yazılımı