Haber Detayı
21 Temmuz 2021 - Çarşamba 14:01 Bu haber 393 kez okundu
 
‘İŞTE ONDAN TAYYİP ERDOĞAN’
AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Cumhurbaşkanı Erdoğan için bir slogan bulduğunu belirterek; “Neden AK Parti, Neden Tayyip Erdoğan sorusuna; icraatlarımızı anlatıp işte ondan Erdoğan” cevabını veriyorum dedi
SİYASET Haberi
‘İŞTE ONDAN TAYYİP ERDOĞAN’

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Maltepe İlçe Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı. Partili milletvekillerinin de katıldığı bayramlaşma töreninde AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Karadeniz, pandemi yasaklarının kalkmasının ardından gerçekleştirilen bayramlaşma töreni için “Birbirimizi özlemiştik, umarım bu salgından ülkemiz ve dünya bir an önce kurtulur” dedi.  Virüs önlemleri nedeniyle tokalaşmadan gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe partililere hitap etti. ‘Neden Ak Parti niçin Tayyip Erdoğan’ diyorlar ya buna bir slogan buldum ‘İşte ondan’ diyen Kabaktebe şöyle devam etti: “İşte onlardan bir tanesi Kıbrıs mevzusu. O günlerde biz çocuk yaştaydık ama okuduk dinledik, gazilerden dinledik. Savaş uçaklarımızı kaldırırken lazım olan tekerleği üretemeyen, üretemediği için uçağını kaldıramayan bir ülkeden bugün kendi savunma ihtiyacının yüzde 70’ini karşılayan bir ülke olduk. İşte ondan Tayyip Erdoğan diyoruz, onun için AK Parti diyoruz. Bu örneği hayatımızın her alanında göstermek mümkün”

ANLADIĞI DİLDEN KONUŞACAĞIZ

“Mevlana’nın çok güzel bir cümlesi var, ‘kulak duyduklarına inanmak için yaratılmıştır’ Bizler de Türkiye’nin hikayesini, AK Parti’nin hikayesini; Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye’nin geldiği mesafeyi insanlarımıza daha çok anlatacağız. ‘İnsanların aklına göre konuşun’ deniliyor ya insanların anladığı dilden konuşmak önemli ancak bununla beraber onu ikna etmek, bir davranışı kazanmasını istiyoruz ya onun için uygun metodolojiyi üslubu neyse o yöntemi de içererek öyle konuşmak lazım. ‘Ben söyledim anlasın, ya biz bu kadar hizmeti yaptık daha neyi anlatıyoruz’ demeyeceğiz o insanın bizimle beraber yürümesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

OYUNA GELMEYECEĞİZ

Kol kola gireceğiz, omuz omuza gireceğiz, sıfır atık projemiz var ya; teşkilat içinde sıfır sorun projesiyle 2023’e kadar Maltepe’deki kardeşlerimize en az üç kere selam vereceğiz. 2023’te Cumhurbaşkanımızı yeniden cumhurbaşkanı yapacağız. Geleceği kurgularken bugünün yönetimini de hep beraber başaracağız. Hiçbir zaman hedefimizden, amacımızdan, yolumuzdan, inancımızdan, yürüyüşümüzden bizi vazgeçirmek isteyenlerin bu tip oyunlarına gelmemeyi başaracağız. Hem bir istikbal, hem de istiklal yürüyüşü içindeyiz. AK Parti Türkiye’nin kendi kendine karar alabilme serüvenini Erdoğan ile zirveye taşıdı. Erdoğan, tam bağımsız olma yolunda istiklal ve istikbal yürüyüşünün adıdır. Sizlerde bu yürüyüşü gerçekleştiren cumhurbaşkanımızın yol arkadaşlarısınız.” AK Parti İl Başkanı Kabaktepe yaklaşık bir saat süren bayramlaşma töreninin ardından Maltepe’de vatandaşların da bayramını kutlayarak onlarla sohbet etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘İŞTE, ONDAN, TAYYİP, ERDOĞAN’,
Yorumlar
Haber Yazılımı