Haber Detayı
24 Temmuz 2021 - Cumartesi 15:55 Bu haber 595 kez okundu
 
İSTEYİNCE OLUYORMUŞ
Maltepe'de her yıl Kurban Bayramında yaşanan kötü görüntü ve koku bu yıl Belediye Temizlik İşleri Müdürü Aygünay Karagöz'ün ekibiyle birlikte özverili çalışmasıyla oluşmadı. Vatandaşlar, Belediye Başkanı Kılıç ve Temizlik İşleri Müdürü Karagöz ile personele teşekkür etti
BELEDİYE Haberi
İSTEYİNCE OLUYORMUŞ

Maltepe’de bu yıl kurban Bayramında istenmeyen görüntüler yaşanmadı. Temizlik İşleri Müdürü Aygünay Karagöz’ün iyi koordine etmesiyle kurban artıkları çirkin görüntü ve koku oluşturmadan hemen toplandı. Kurban kesim yerlerinin önünde konteynır içine konan artıklar temizlik işleri personeli tarafından hemen kamyonlara yüklenerek döküm sahasına götürüldü. Her sene ilçede yaşanan çağdışı görüntülerin bu yıl temizlik işleri müdürlüğünün iyi çalışmasıyla yaşanmadığına dikkat çeken vatandaşlarsa Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Temizlik İşleri Müdürü Aygünay Karagöz ve personeline teşekkür etti. Vatandaşlar, “Demek ki isteyince yapılabiliyormuş, Maltepe bu sene Kurban Bayramını ilk kez böylesine kötü görüntü ve kokudan uzak yaşadı” dedi. Temizlik İşleri Müdürü Aygünay Karagöz’de kurban artıklarının toplanması sonrası personeli ile bir araya gelerek özverili çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

KAÇAK KESİME AF YOK

Öte yandan tüm uyarılara rağmen belediyenin gösterdiği yerlerin dışında kesim yapan bazı kişilere ise zabıta göz açtırmadı. Bu kişilere 5 ile 10 bin lira arasında ceza kesildi. Vatandaşlarsa Kurban Bayramında bu yıl her sene yaşanan kötü görüntü ve kokunun olmadığını belirterek, belediye tarafından kesilen cezalara destek verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSTEYİNCE, OLUYORMUŞ,
Yorumlar
Haber Yazılımı