Haber Detayı
10 Mayıs 2022 - Salı 18:44
 
Kılıç: M'Expo'ya başlanacak
Maltepe Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısı TSKM’de yapıldı. Toplantıda Kılıç, 8 yıldır mücadelesini verdikleri M’Expo projesinin yapımına başlanacağını söyledi
BELEDİYE Haberi
Kılıç: M'Expo'ya başlanacak

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, meclis toplantısının açılışında yaptığı konuşmada, “8yıldır mücadelesini verdiğimiz Maltepe Fuar, Kongre ve Yaşam Merkezi M’Expo projesinin yapımına başlanacak” dedi. Kılıç şöyle devam etti: “En son Sayın Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımızın ilçemizi ziyaret ederek AK Parti İlçe Teşkilatı’nda yaptığı açıklama gerçekten bu projenin ne kadar önemli olduğunu, mili bir proje olduğunu, siyasi kavram kargaşasından uzaklaştırarak Anadolu yakasına gerçekten ivme, çehre kazandıracak. Projeyi hem Sayın Bakanımızı hem de geçtiğimiz günlerde Ramazan vesilesiyle iftar için Maltepe’ye gelen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı da karşılayarak Maltepe’mize, Marmara Üniversitesi’nden sonra kazandırmış olduğu bu ikinci büyük proje için şahsım, Meclisim ve Maltepe halkı adına teşekkür ettim. Bu vesileyle bir kere daha hem bakanlarımıza hem Genelkurmay Başkanımıza, Milli Savunma Bakanımıza hem de bu projeye onay veren Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkürü bir borç biliyorum.”

Kılıç daha sonra Ramazan ayında yaptıkları çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgi verdi. Rusya- Ukrayna savaşına da değinen Kılıç, ülkesini terk etmek zorunda kalan Ukraynalılara Maltepe’de gönül kapılarını açtıklarını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıç:, M'Expo'ya, başlanacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı