Haber Detayı
03 Ocak 2021 - Pazar 23:04 Bu haber 441 kez okundu
 
Kılıç: Zor bir yılı geride bıraktık
Personelin yeni yılını kutlayan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, pandemi koşulları nedeniyle zorlu bir yılı geride bıraktıklarını belirterek; “Pandemi ile mücadelede Maltepe’ye verdiğiniz hizmeti takdir ediyorum” dedi
BELEDİYE Haberi
Kılıç: Zor bir yılı geride bıraktık

Yeni yılı, belediyenin farklı birimlerinde çalışan personel ile bir araya gelerek kutlayan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, tüm dünyada yaşanan salgın nedeniyle 2020’nin çok zor geçtiğini hatırlattı. Park ve Bahçeler, Temizlik İşleri, Fen İşleri, Ulaşım, Veteriner, Sağlık Hizmetleri Müdürlükleri, Tıp Merkezi ve MATAŞ’ı da ziyaret eden Kılıç, “Hepiniz zor koşullarda ama özveri ile çalıştınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Yeni yılda ailelerinizle, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu bir yıl diliyorum” dedi.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

Kılıç, Maltepe Belediyesi Tıp Merkezi’ni ziyaretinde de, salgınla mücadele ederken hayatını kaybeden sağlık emekçilerini saygıyla andıklarını söyledi. Kılıç; “Sağlık emekçilerinin fedakar mücadelesi insanlığa umut oluyor. Pandeminin en ağır bedelini belki de sağlıkçılarımız ödüyor. Hayatını kaybeden tüm sağlık emekçilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Sizler de bu süreçte Maltepe halkına hiç tereddüt etmeden hizmet ettiniz. Başta sizlerin ve tüm fedakar sağlık emekçilerimizin yeni yılını kutluyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kılıç:, Zor, bir, yılı, geride, bıraktık, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı