Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 10:06 Bu haber 2639 kez okundu
 
Maltepe eğitiminden bir yaprak daha düştü
Maltepe’de görev yapan öğretmen Güven Özer evinde ölü bulundu. Özer’in vefat haberi eğitim camiasını yasa boğdu
EĞİTİM Haberi
Maltepe eğitiminden bir yaprak daha düştü

Küçükyalı Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi Elektrik Elektronik Teknolojisi Alan Öğretmeni Güven Özer, abisi tarafından evde ölü bulundu. 41 yaşındaki öğretmenin ilk bulgulara göre kalp krizi sonrası yaşamını yitirdiği belirtilirken kesin ölüm raporunun belirlenmesi için cesedi Adli Tıp’a kaldırıldı. Bekar olan ve polis ağabeyi ile birlikte yaşayan öğretmen Sezer’in çevresinde çok sevilen bir isim olduğunu belirten meslektaşları ise ani ölüm haberi sonrası gözyaşlarını tutamadı.  

AYDOĞDU’DAN TAZİYE MESAJI

 Maltepe Eğitim camiasını yasa boğan ölüm haberi sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’da  taziye mesajı yayınladı. Aydoğdu mesajında; “İlçemiz Küçükyalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Güven Özer’in vefat ettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Kendisine Allah’tan rahmet kederli ailesine sabırlar diliyorum” dedi.

GÜVEN ÖZER: 1979 Yılında Rize’de dünyaya gelen Güven Özer, Kadıköy Anadolu lisesini bitirdikten sonra Kocaeli Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektronik ve Bilgisayar Eğitim Bölümü Elektronik Öğretmenliği Bölümünü kazandı. Özer daha sonra Marmara Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliğini bitirdi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maltepe, eğitiminden, bir, yaprak, daha, düştü,
Yorumlar
Haber Yazılımı