Haber Detayı
09 Temmuz 2021 - Cuma 14:43 Bu haber 841 kez okundu
 
‘Siyaset kısır döngüde’
Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt, Türkiye siyasetinin kısır bir döngü içinde olduğunu belirterek, “Kontrol altında bulundurulan havuz medyası tarafından algı oluşturularak ülke yönetilmeye çalışılmaktadır” dedi.
SİYASET Haberi
‘Siyaset kısır döngüde’

Umut Partisi’nden ‘yeni ekonomik sıkıntılar çok yakın’ iddiası. Genel Başkan Abdülkadir Bozkurt, “Önümüzdeki dönemde ekonomik sıkıntılar kendini çok açık bir şekilde hissettirecektir. Yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı halkımızın yaşamında birçok olumsuzluklar ortaya çıkacaktır. Türkiye’nin kaderini belirleyecek, çocuklarımızın geleceğini etkileyecek anayasa değişikliğine karşı halkımızın çok dikkatli olması gerekmektedir. Borç ve faiz bataklığında üretmeyen bir ülkenin ekonomisinin iyi olduğunu söylemek kendimizi kandırmaktan başka bir şey değildir” diye konuştu.

Halkın içinde olduklarını ve insanlardaki umutsuzluğu, vazgeçmişliği gördüklerini anlatan Bozkurt, siyasi tercihlerin sorgulanmasını istedi. Bozkurt şöyle konuştu: Siyaset arenasında havuz medyasının önümüze koyduğu aynı parti ve siyasetçilerde çözüm aramak tecrübeyi tecrübe etmekten başka bir şey değildir. Ülkemizdeki her alanda kutuplaşma dilinin çok acil terkedilmesi gereklidir. Başta tarım ve hayvancılık sektöründe çiftçinin üretim yapması için yerinde ve acil tedbirler alınmalıdır. Yap işlet devret modeli ülkemizdeki mevcut ekonomik sorunları daha çok arttırmaktadır."

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Siyaset, kısır, döngüde’,
Yorumlar
Haber Yazılımı